Anasayfa Hakkımızda Sipariş Kariyer İletişim
ÖZ-EM Tıbbi Cihaz ve Aletleri Tic.Ltd.Şti. 1994 yılında aynı ünvan ile Denizli ‘de Mahir Manisalı tarafından kurulmuş olup, dinamik kadrosu ile özellikle sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Firmamız 15 yıllık sağlık sektörü tecrübesi ile 2009 yılında faaliyet alanlarını genişleterek gıda alanında ÖZEM ZEYTİNYAĞLARI ve hizmet alanında AKKIZHAN OTEL olmak üzere 2 ayrı alanda daha faaliyet göstermeye başlamıştır.

ÖZEM ZEYTİNYAĞLARI ve AKKIZHAN OTEL olarak ürün yelpazesini ve hizmet kalitesini artırarak halen faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Sektörde 20. Yılımızı kutladığımız 2014 yılında Özel Eğitim Hizmetleri alanında da hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız, toplam kalite bilinciyle prensiplerinden ödün vermeden, yenilikleri takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak misyonunu en iyi şekilde yerine getirmeyi amaçlamaktadır.

Dünyada ve ülkemizde hizmet kültürünün sürekli gelişme göstermesi neticesinde konumuzla ilgili firmalar arasında rekabetin artmasına yol açmıştır. Bu ortamda şirketimiz sürekli gelişmek, rekabet şartlarını kendi lehimize çevirmek için toplam kalite bilincini benimsemektedir.

Şirketimiz 2014 yılında faaliyet alanlarını genişletmesi ile ünvanını ;
ÖZEM TIBBİ CİHAZLAR ve ALETLERİ GIDA TURİZM PETROL ÖZEL EĞİTİM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ.
olarak değiştirmiştir ve aynı ünvanla faaliyetlerine durmadan devam etmektedir.
Detaylı bilgi için; www.ozemgroup.com  
 Özem Tıbbi Cihaz ve Aletleri