Anasayfa Hakkımızda Sipariş Kariyer İletişim
ÖZ-EM Tıbbi Cihaz ve Aletleri Tic.Ltd.Şti. 1994 yılında aynı ünvan ile Denizli ‘de Mahir Manisalı tarafından kurulmuş olup, dinamik kadrosu ile özellikle sağlık sektöründe hizmet vermektedir. Firmamız 15 yıllık sağlık sektörü tecrübesi ile 2009 yılında faaliyet alanlarını genişleterek gıda alanında ÖZEM ZEYTİNYAĞLARI ve hizmet alanında AKKIZHAN OTEL olmak üzere 2 ayrı alanda daha faaliyet göstermeye başlamıştır. ÖZEM ZEYTİNYAĞLARI ve AKKIZHAN OTEL olarak ürün yelpazesini ve hizmet kalitesini artırarak halen faaliyetlerine hızla devam etmektedir. Sektörde 20. yılımızı kutladığımız 2014 yılında Özel Eğitim Hizmetleri alanında da hizmetlerimizi sizlere en iyi şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz

“İş ahlakı ve kaliteden ödün vermeden, mesleki etik ve rekabet kurallarına uyarak, işinden ve özlük haklarından hoşnut çalışanlarımızla ve müşterilerle dayanışma ve işbirliği içerisinde mal ve hizmet üretimini sürdürmektir.”

Vizyonumuz

“Ticari kişiliğimiz bünyesindeki iş kollarının dengesini koruyarak sektörlerde oluşan beklentileri karşılayabilen, kurumsallığı süreçten öte, ucu açık bir iyileşme olarak gören, değişen teknoloji ve sağlık gereklerini yerine getirmeye hazır, dürüst, güvenilir ve tercih edilen bir şirket olmak.”

İlkelerimiz

1. İş ve çalışma ahlakını en üst düzeyde korumak.
2. Kaliteden ödün vermemek.
3. Dürüst ve güvenilir olarak anılmak.
4. İnsan sağlığına zararlı mal ve hizmet üretiminden kaçınmak
5. Müşterilerin kararlarını etkileyecek illegal davranışlara başvurmamak.
6. Çalışanların özlük haklarını gözetmek ve uygulamak.
7. Rekabet kurallarına uymak.
8. Mesleki etik kuralları uygulamak
9. İnsancıl olmak
10. Dayanışma ve işbirliğine açık olmak.


Detaylı bilgi için; www.ozemgroup.com  
 Özem Tıbbi Cihaz ve Aletleri